Platinum partner
14
Років досвіду
9
Верифікованих рекомендацій
8
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
5
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
4172
Останній візит на сайт
сьогодні
Продаж та оренда квартири, будинків, офісів, землі – це до мене. Є питання щодо нерухомості телефонуйте, пишіть на viber консультація безкоштовно! 24/7.
Допоможу здати, продати нерухомість.
Супровід угоди, підписання договору.
Для Покупця допоможу знайти найкращу нерухомість!
Для Орендодавця знайду найкращих Орендарів.

Продаж будинків (1)

  • 3 500 $
    70 $/м²

    Мира

    БЕЗ КОМІСІЇ
    50 / 30 / 7 м²
    1 поверх
    60 сот
    3 кімнати
    сьогодні
    Без комісії! Продам будинок площею 50 кв. м із земельною ділянкою 60 соток у Черкаській області, село Журженці, Лисянський район. Документи в повному порядку. Власник в Україні. Є документи на будинок — 50,3 кв. м. Дві кімнати, житлова площа 30 кв. м, кухня. Будинок потребує вкладень та ремонту. Вікна старі. Без меблів. Торік збудували нову піч. 25 соток — під будівництво та обслуговування житлового будинку. Цільове призначення 02.01 — 25 соток. Друга ділянка — 35 соток. Цільове призначення 01.03 — для ведення ОСГ. Два державні акти на землю, плюс документи на будинок. На ділянці є криниця нова. Багато горіхів та фруктових дерев. Є будівельні матеріали. Цегляний погріб. Об’єкт знах...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.